KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11796365

nr 1179 6365

1700-tal, Signerad, Madonnan med Barnet, 46x38

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 23 april 2018
kl 18:12:42